Nasza misja

Naszą misją jest dbanie o klientów oraz okolicę, w której żyją. Pragniemy minimalizować odziaływanie odpadów poprzez powtórne ich wykorzystanie, być odpowiedzialni społecznie i dostarczać wysoką jakość naszych produktów i usług.

O nas

Jesteśmy na rynku od 1993 roku. Naszą ofertę kierujemy do instytucji, przedsiębiorstw, spółdzielni mieszkaniowych, a także osób prywatnych. Świadczymy szereg usług, np. usługę gospodarki odpadami, w tym utylizacji azbestu, odbioru elektroodpadów, odpadów przemysłowych i komunalnych oraz usługi budowlane, transportowe, sprzątania, asenizacyjne i inne. Prowadzimy węzeł betoniarski. Interesuje nas wdrażanie ekoinnowacji związanych z przetwarzaniem odpadu. Pierwszymi są kruszywo powstałe z gruzu budowlanego oraz zrębka z odpadów wielkogabarytowych. Liczy się dla nasz odpowiedzialność wobec ludzi i środowiska.

Nasza
Misja

Naszą misją jest dbanie o klientów oraz okolicę, w której żyją. Ekologia jest wpisana w DNA naszej marki. Pragniemy minimalizować odziaływanie odpadów poprzez powtórne ich wykorzystanie. Mamy nadzieję, że zaistniejemy w świadomości klientów jako firma odpowiedzialna społecznie wobec ludzi i środowiska, wykorzystująca ideę zrównoważonego designu, rozwoju. Do tego dążymy.

Nasze Wartości:

Ekologia

Ekologia w rozwoju naszej firmy ma znaczenie. Cały czas pracujemy nad wdrożeniem jak najbardziej zrównoważonego modelu rozwoju opartego na zielonej ekonomii. W ofercie posiadamy produkty, które są wytwarzane z odpadów. 

Doświadczenie

Działamy na rynku od 1993 roku i cały czas się rozwijamy. Mamy w portfolio duże realizacje, dysponujemy odpowiednią flotą transportową, parkiem maszyn i urządzeń do realizacji naszych usług i produktów.  Nasi pracownicy to doświadczona, myśląca o klientach kadra.

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Pragniemy na różnych polach działania firmy myśleć o odpowiedzialności wobec naszych klientów, kontrahentów czy też kadry pracowniczej oraz środowiska. Angażujemy się w akcje społeczne, wspieramy lokalne drużyny sportowe, wydarzenia kulturalne, rozwój dzieci i młodzieży.

Działamy społecznie:

Jesteśmy współzałożycielami Stowarzyszenia Ekologicznego Zielona Kraina, które zajmuje się m.in. zapobieganiem degradacji środowiska naturalnego, podnoszeniem świadomości ekologicznej pośród społeczeństwa. Ponadto wspieramy lokalne kluby sportowe GKS Wikielec oraz Jeziorak. Bierzemy udział każdego roku w różnych akcjach, sponsorując rozwój dzieci i młodzieży.